Aktualności 2019

IX KARKONOSKI PUCHAR SPRINTU JELENIA GÓRA

Pływacy "Orki Lubań" znów nie zawiedli. Zdobyliśmy wiele medali i miejsc punktowanych. Jako klub zajęliśmy 8 miejsce w klasyfikacji ogólnej na 28 uczestniczących zespołów.

Wśród wyróżniających się zawodników należeli:

w kategorii do 10 lat dziewczynek- MILENA KRAWCZYK- zdobywczyni trzech złotych medali w stylach klasycznym,dowolnym i motylkowym.
w kategorii  do 10 lat chłopców- MAKSYMILIAN BRAM- zdobywca trzech medali. Złotego w stylu dowolnym oraz dwóch brązowych w stylu klasycznym i motylkowym.
w kategorii 13 lat dziewczynek- IGA KRASOWSKA- zdobywczyni brązowego medalu w stylu klasycznym oraz zajęcia 4 miejsca w stylu zmiennym i siódmego w stylu dowolnym
w kategorii 15 lat chłopców- JAKUB BOROWIECKI- zdobywca złotego medalu w stylu motylkowym i brązowego w stylu dowolnym
w kategorii 16 lat i starsi- KONRAD PAWLEWICZ- zajął 5 miejsce w stylu motylkowym i 8 w stylu dowolnym.

Warto jeszcze dodać, że w tych zawodach wystartowała nasza najmłodsza zawodniczka siedmioletnia MICHALINA DZIEDZIC. Michalina występowała w dwóch stylach: grzbietowym i  dowolnym, zajmując odpowiednio 11 i 21 miejsce.

Wszystkim naszym pływakom wielkie brawa i gratulacje !!!

Zaproszenie na Dolnośląską Galę Sportu Młodzieżowego 2019

"Orka Lubań" została nagrodzona zaproszeniem na Dolnośląską Galę Sportu Młodzieżowego jako klub z wyróżniającymi wynikami sportowymi w 2018r.